Boncuklu Otel Fethiye' de Ölüdeniz yolu üzerinde Ovacık girişinde faaliyet gösteren bir aile işletmesidir. 3 yıldızlı standardıyla tatil imkanı sunmakta olan Boncuklu Otel, doğayla iç içe konumu, sıcaklığı ve mütevaziliği ile evinizi aratmayacaktır. 36 oda, 65 yatak kapasitesi ile konuklarını ağırlayan otelimiz odalarında; kablosuz internet, saç kurutma makinesi, klima, banyo, tuvalet, balkon bulunmaktadır.

         Bir adet yarı olimpik, bir adet çocuk havuzunun yer aldığı havuz alanımızda; havuz barımız ve hemen gerisinde çim alan üzerinde büyük şemsiyeler gölgesinde rahatça zaman geçirebileceğiniz bahçemiz bulunmaktadır. Çam ormanı içindeki Boncuklu otelimiz dinlenmek için eşsiz bir ortamdır. Alakart restoranımız ve içerdeki çalışmayı görmenize imkan sağlayan açık mutfağımız temizliğe ve hijyene gösterdiğimiz önemin kanıtıdır.

         2009 yılında tamamen yenilenen otelimiz sizlere güler yüzüyle personeliyle hizmet vermekte, kendinizi evinizde hissettiğiniz bir tatil fırsatı sunmaktadır. Boncuklu otelimiz Hisarönü’ ne 2 km, Kaya Köy’ e 5 km, Ölüdeniz’ e 6 km, Fethiye merkeze 8 km, Dalaman Havaalanı’ na 60 km. uzaklıktadır.Adres Atatürk Cad. No: 13 Ovacık Fethiye MUĞLA Telefon 0 252 616 70 49 - 0 532 351 89 76 Faks 0 252 616 70 68 E-Posta [email protected]